Soutěže

soutěže > děti 2010

7. ročník Memoriálu Marty Habadové - Praha-Strahov

6. 11. 2010

V sobotu 6.11. 2010 jsme jeli na soutěž jednotlivců s překážkami na 60m,a ta se konala v atletické hale Otakara Jandery.Na tento den jsme každý čtvrtek pilně trénovaly a také někteří z nás to všem na závodech pořádně předvedli.
Za mladší děti jela: Lenka Kanková, která postoupila a umístila se na 6. místě s časem 18,17s a Zuzka Vandasová-které se bohužel nepovedl rozdělovač a tak nepostoupila, ale umístila se na 71. místě s časem 38,56s.
Za starší děti jela: Julie Šebková-která se štěstím postoupila a nakonec se umístila na 19 místě s časem 14,77s, Veronika Dudková, která také postoupila ale bohužel ani druhý pokus se nepovedl a umístila se na 54 místě s časem 16,45 a Jiří Johánek-který nepostoupil, kvůli špatným spojům na proudnici, umístil se na 95 místě s časem 22,78s.

Okresní kolo hry Plamen ročník 2010/2011

Orientační běh v Cholupicích

Tento závod jsme si všichni velmi užili, i když počasí nám tolik nedopřálo. Postavili jsme celkem 4 hlídky mladších a 2 hlídky starších. Hlídky byly tří členné a nerozhodoval čas trati, ale trestné body, které nám zapisovali na různých stanovištích. Na jednotlivých stanovištích bylo připraveno (hod šipkami na terč, odhad 1 litru vody, určení azimutu, hod granátem, hod kládou, vázání uzlů, odhad 1min, odhad 1m, zdravověda – vázání kolena, topografické značky, střílení ze vzduchovek, požární běh, zorientování mapy)

Umístění starších:A-Jiří Johánek,Julie Šebková a Veronika Dudková – 2.místo
B-Adélka Julišová, Dominika Julišová a Lucka Vnoučkova z SDH Hradišťko – 6.místo

Umístění mladších:A-Lenka Kaňková, Adéla Potužníkova, Katka Dufková – 1. Místo
B-Veronika Johánkova, Nikola Bažantová, Zuzana Vandasová – 10. Místo
C-Tomáš Kaňka, Martin Dufek, Jan Vandas
D-David Katolický, Adam Nástraha, Aneta Fialová

VI. ročník memoriálu J. Zajíčka - Sloup

12. 9. 2010

Letošní Memoriál jsme pořádali u nás ve Sloupu na hřišti. Přijelo opravdu hodně družstev a my jsme měli opět tři družstva. Pro nás znovu překvapení bylo že naše Béčko porazilo Áčko. Jako poslední dobou se Áčku zase nevedlo. Jednou to byl koš, který se povedl až na potřetí, a podruhé to byli béčka.Ale co, nejde přece o to aby jsme vyhráli, ale zúčastnili se.

O pohár starosty obce - Nová Ves pod Pleší

4. 9. 2010

Letos jsme poprvé vyrazili na závody do Nové Vsi. Měli jsme tři družstva. Závody byli pro nás jiné,protože jsme zvyklí na namáčení,ale tady bylo zakázané,tak jsme to museli zvládnout jinak. Nakonec se to povedlo a domu jsme dojeli v pořádku :)

Okresní kolo hry Plamen ročník 2009/2010 - Masečín

22. 5. 2010

Naši mladí hasiči opět soutěžili v obou kategoriích (mladší a starší). Oproti minulým rokům jsme nedali tolik tréninkům, ale zimní příprava zaměřená hlavně na fyzičku, byla opravdu znát. Stačilo si jen disciplíny připomenout a vypilovat nedostatky. Ukázalo se, že letošní naplánovaná příprava se vyplatila a my obhájili v obou kategoriích 1. místo. Třeba nás příští rok už někdo porazí. My to přejeme i ostatním, ale svou kůži nikdy nedáme zadarmo. Jen nechápeme reakci hrstky ostatních vedoucích, kteří si myslí, že vše vyhráváme podvodem. No nevím, když i v Chlumci nad Cidlinou jsme zaběhli stejné časy. Pravá tvrdá příprava pro starší začne až nyní na krajsko kolo, které se uskuteční dne 25. – 26.6. v Roztokách nad Vltavou.

Za výborné výkony jsme obdrželi medaile a věcné ceny. Poté následovala oslavná jízda na hasičáku ve Sloupu, kde spousta nás málem ztratila radostí hlas.

Sestava:mladší: Kryštof Titěra, Matěj Molík, Maruška Molíková, Káťa Dufková, Adélka Potužníková, Tomáš Kaňka, Martin Dufek, Matěj Hromádka, Nikola Bažantová, Zuzka Vandasová

Sestava:starší: Monika Trávová, Markéta Potužníková, Lukáš Buňat, Verča Dudková, Julča Šebková, Adélka Julišová, Dominika Julišová , Jirka Johánek, Ondra Titěra

17. ročník Chlumeckého poháru – Chlumec nad Cidlinou

8. 5.2010

Na letošní ročník jsem pro onemocnění starších závodníků jeli obhajovat 1. místo jen v kategorii mladší. Nové tváře v sestavě, nové úkoly pro závodníky, chuť závodit a správná parta nám zajistila opět 1. místo. Byly to velmi vydařené závody za pěkného slunného počasí. Velké poděkování patří Mirkovi Dufkovi za půjčení tranzita, Jirkovi Kaňkovi za dopravu a hlavně všem závodníkům, kteří dokázali v nové sestavě obhájit prvenství z minulého ročníku.

- 1. pokus nám nevyšel díky špatné práci na rozdělovači a koši
- 2. pokus nám časem 22,75s nám zajistil vítězství; byl to nádherný okamžik, neboť tuto disciplínu jsme na vodu vůbec netrénovali.

Sestava:Lenka Kaňková, Tomáš Kaňka, Kryštof Titěra, Adélka Potužníková, Matěj Molík, Maruška Molíková, Káťa Dufková, Martin Dufek, Nikola Bažantová, Matěj Hromádka